Domki ogrodowe dla dzieci to dla nich nie lada atrakcja.To miejsce w ogrodzie przeznaczone tylko dla nich, gdzie mogą nie tylko bawić się, ale trzymac też swoje zabawki; piłkę, samochodziki, łopatkę i grabki czy pistolety na wodę.

Ogrodzenie jest wizytówką właścicieli domu i sporo może powiedzieć o ich guście czy stosunku do świata. Jedni wolą takie, które się nie wyróżnia. Dla innych płot musi być nie byle jaki-przykuwać uwagę albo szczelnie izolować. 

Ogrody-Jak urządzić mały,niedrogi ogródek przed domem? Pomysł na ogród kwiatowy.Można go urzadzić efektownie naprawdę niewielkim kosztem. Wystarczy uruchomić wyobrażnię.   

Dobra szafa i od teraz zawsze jest ład. Wybierz jedną dla siebie.Idealne szafy pod zabudowę.

Praktyczne porady jak wybrać działkę, projekt i zorganizować budowę. Nasz wymarzony dom, szyty na miarę. Tylko w "AREX" domy!!!

Niesamowity wynalazek, niebiańskie smaki na nieprzywierającej płycie do pieczenia .Rewolucyjne narzędzie, nieprzywierająca płyta do grillowania, łatwe czyszczenie.

 

Marzysz o małym, klimatycznym domku, który wybudujesz na zgłoszenie? Marzysz o domku, w którym odpoczynek będzie prawdziwą przyjemnością? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

 

Remont kuchni zawsze wiąże się z kosztami. Jeżeli nie stać Cię na remont, możesz dokonać extra zmian tak naprawdę małym kosztem! Wystarczy kilka dobrych pomysłów, a Twoja kuchnia zmieni się nie do poznania!

Wybór materiału na podłogę w salonie wcale nie należy do łatwych. Należy się zastanowić, co będzie lepsze w salonie: podłoga drewniana, parkiet tradycyjny, deski z drewna krajowego czy drewno egzotyczne, parkiet przemysłowy, a może deski bielone. Ważne jest, by dobrze dobrać podłogi do stylu wnętrza.

Łazienka. To nie tylko pomieszczenie, w którym stoi umywalka i wanna lub kabina prysznicowa. Przy odrobinie wyobraźni i poszukiwań może stworzyć salon kąpielowy, który zaczaruje gości jak i domowników. Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli do łazienki?