Każdy domek może zostać ocieplony. Domek drewniany jest ocieplony od wewnątrz.

Oświetlenie zewnętrzne domu może być atrakcyjną deklaracją wejścia, elewacji, ścieżki i ogrodu. A po zapadnięciu zmroku pozwoli Ci poczuć się bezpieczniej i pewniej.

Babska sprawa, czyli toaletka w każdym mieszkaniu. Prawdopodobnie nie ma na świecie kobiety, która nie ma problemu z przechowywaniem swoich ubrań, biżuterii, dodatków oraz kosmetyków.

Kolor podłogi wyznacza styl i atmosferę wnętrza. Zobacz, jakie są plusy jasnych podłóg i do jakich pomieszczeń je wprowadzać. Jak wybrać podłogę do mieszkania ?

Ławka - klasyk małej architektury. Pięknie współgra z zielenią, a swoje miejsce znajdzie w ogrodzie, na tarasie i balkonie. Doskonale łamie monotonię i jak żaden inny mebel funduje taki klimat, że rozmowa w jej towarzystwie "klei się" nadzwyczaj lepko.

Jaka deska na taras i właściwie dlaczego w ogóle deska? Z drewnem wszyscy jesteśmy oswojeni. Jest przyjemne dla oka i miłe w dotyku, dobrze czujemy się w jego towarzystwie.

Jak je wykorzystać we wnętrzu? Meble z palet nie wychodzą z mody. Dlaczego?

Wejście do domu to jego wizytówka, dlatego warto je pięknie zaaranżować. Ganek i weranda stanowią elementy budynku w strefie wejścia - w formie przybudówki z zewnętrznymi schodami.

Na wsi lub w mieście, w lato i zimę, dom drewniany może cieszyć przez cały rok. Działka na wsi nad jeziorem czy mały ogródek działkowy w mieście. Wszędzie można znaleźć własny kąt do odpoczynku. Firma Z.P.R.B. "AREX" oferuje kompleksową obsługę klienta - od początku po realizację wykończenia wnętrza oraz konserwację konstrukcji drewnianej.

"Twój dom to Twoja twierdza"- mówi znane powiedzenie.