Marzysz o małym, klimatycznym domku, który wybudujesz na zgłoszenie? Marzysz o domku, w którym odpoczynek będzie prawdziwą przyjemnością? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.

 

Remont kuchni zawsze wiąże się z kosztami. Jeżeli nie stać Cię na remont, możesz dokonać extra zmian tak naprawdę małym kosztem! Wystarczy kilka dobrych pomysłów, a Twoja kuchnia zmieni się nie do poznania!

Wybór materiału na podłogę w salonie wcale nie należy do łatwych. Należy się zastanowić, co będzie lepsze w salonie: podłoga drewniana, parkiet tradycyjny, deski z drewna krajowego czy drewno egzotyczne, parkiet przemysłowy, a może deski bielone. Ważne jest, by dobrze dobrać podłogi do stylu wnętrza.

Łazienka. To nie tylko pomieszczenie, w którym stoi umywalka i wanna lub kabina prysznicowa. Przy odrobinie wyobraźni i poszukiwań może stworzyć salon kąpielowy, który zaczaruje gości jak i domowników. Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli do łazienki?

Chyba każdy z nas marzy o dużej, przestronnej kuchin. Jednak na ogół pomieszczenia przeznaczone na kuchnie nie mają dużego metrażu. Najbardziej więć istotne jest to, by jak najlepiej wykorzystać miejsce, w którym urządzimy swoją kuchnię.

Święta Wielkanocne tuż, tuż. Już teraz warto pomyślec o dekoracjach świątecznych. Tulipany, zajączki, kolorowe wianki a może nietypowy stroik czy koszyczek? Możliwości jest wiele bo pomysłów jest wiele! Zapraszamy do galerii zdjęć cudnych ozdób wielkanocnych!

Schody zewnętrzne muszą zapewniać pełne bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Ważne jest to z jakiego materiału będą wykonane. Bowiem schody zewnętrzne powinny być nie tylko estetyczne, ale także bezpieczne, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

O trwałości zlewozmywaka decyduje materiał, z jakiego jest wykonany. Stalowy, ceramiczny, granitowy czy z tworzywa sztucznego? Wybór jes trudny. Zapraszamy do artykułu.

Wybierając chlebak do kuchni musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy. Mały czy duży? Palstikowy a może drewniany? A może ma jakieś dodatkowe funkcje? W poniższym artykule postaramy się udzielić odpowiedzi na te pytania.

Blat kuchenny obecnie - oprócz względów praktycznych stanowi prawdziwą ozdobę kuchni. Wybór blatu kuchennego wcale nie należy do łatwych. Na rynku jest dostępnych bardzo dużo różnorodnych blatów.  Blat nadaje kuchni odpowiedniego charakteru i to głównie od niego zależy, jak ona będzie się prezentować.