Podejmując decyzję o budowie własnego domu już na starcie czekają nas trudne wybory. Bo przecież własny dom to inwestycja na całe życie, a więc musi być dla nas idealny. Podstawowym wyborem, przed jakim stoi każdy, kto zamierza budować dom jest wybór firmy, która zrealizuje nasze marzenia o nowym domu. 

 

Firma Z.P.R.B. "AREX" jest liderem polskiego rynku budowy domów energooszczędnych oraz ekologicznych domów z drewna. Jesteśmy na rynku od 20 lat jako firma rodzinna z ponad 60-letnim doświadczeniem. Wieloletnia obecność na rynku to nie tylko doświadczenie, to przede wszystkim ogromne zaufanie i zadowolenie klienta, na które pracujemy i o które dbamy.  Zajmujemy się budową domów w dowolnej technologii konstrukcji szkieletu, również z bali i płazów drewnianych, od fundamentów aż po klucz, w pełnym zakresie. Nasze domy powstają zarówno w Polsce, jak i również za granicą. Dzięki naszemu doświadczeniu, możemy zagwarantować klientom fachową obsługę, profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy domu w zakresie projektowania, adaptacji, wykonastwa a także aranżacji wnętrz. W naszej ofercie klienci znajdą obecnie ponad 30 tysięcy produktów budowlanych. Współpracujemy z licznymi bankami w Polsce, dzięki temu każdy zainteresowany finansowaniem swojej inwestycji znajdzie u nas ofertę kredytową dopasowaną do własnych potrzeb. Firma "Arex" ma ugruntowaną pozycję na rynku krajowym oraz zagranicznym. Dzięki współpracy z największymi firmami w branży budowlanej gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów oraz usług, a nasz profesjonalizm jest ceniony również na rynkach europejskich.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby odnośnie wymarzonego domu. KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY. Zawsze służymy dobrą radą i pomocą, rówież po realizacji budowy, za co cenią nas nasi klienci. Nasi pracownicy to fachowcy, którym warto powierzyć swoje marzenia o pięknym domu. AREX gwarantuje, że wszystkie zlecone prace zostaną wynoknane w terminie oraz z należytą starannością. Bo AREX to WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, RZETELNOŚĆ, ZAUFANIE i FACHOWA OBSŁUGA! Potwierdzeniem naszej pozycji na rynku są otrzymane dyplomy oraz liczne referencje od naszych zadowolonych klientów, za które serdecznie dziękujemy!

 

Marzysz o pięknym, drewnianym domu? Skontaktuj się z naszą firmą. Spełnimy Twoje marzenia. ISTNIEJEMY DLA TWOJEJ WYGODY !