Firma Z.P.R.B. "AREX" współpracuje z największymi firmami gwarantującymi wysoką jakość towarów oraz z podwykonawcami specjalizujących się w swojej dziedzinie profesjonalnie wykonując prace. Do produkcji stosuje drewno z Polskich lasów o dużej gęstości drewna sezonowanego naturalnie później suszonych w komorach komputerowo sterowanych procesem suszenia co zapewnia odpowiednią jego wilgotność i trwałość. Obrabiane czterostronnie oraz impregnowane wysokiej jakości środkami zapewniających odpowiednie zabezpieczenie drewna jak i osoby przebywające w naszych domach.

Firma "Arex" posiada do dyspozycji swoich klientów kadrę architektów, geodetów, kierowników budowy oraz grupy montażowe z odpowiednim przeszkoleniem i doświadczeniem co zapewnia skoordynowaną organizację pracy, dokładność i najwyższą jakość wykonywanych prac. Park maszynowy firmy składa się ze specjalistycznego sprzętu oraz floty samochodów ciężarowych i dostawczych, dzięki czemu zagwarantowana jest sprawna organizacja pracy oraz możliwość świadczenia usług dodatkowych. Firma AREX nadal się rozwija poszerzając swą ofertę o nowe ciekawe koncepcje nowoczesnych budynków oraz wprowadza coraz to nowsze materiały wykończeniowe.

Od jakiegoś czasu AREX zajmuje się również branżą stoczniową produkując Wysokiej klasy jachty z aluminium oraz innego typu łodzie wędkarskie jak i statki oraz barki mieszkalne rzeczne. Nasza Firma prężnie się rozwija poszerzając asortyment produktów o nowe coraz to bardziej nowoczesne budynki altanki domki jak i łodzie i statki. Bierzemy liczny udział w targach wystawach budownictwa jak i przemysłu stoczniowego w całej Polsce jak i za granicą.  Firma Z.P.R.B. AREX Jako jedyna z polski brała pierwszy raz udział w targach na SŁOWACJI 2 lata z rzędu mamy tam dużo zaprzyjaźnionych osób zadowolonych z naszych wyrobów.

Co roku jesteśmy na targach w 
KRAKOWIE SOSNOWCU WROCŁAWIU WARSZAWIE POZNANIU ŁODZI KIELCACH
a w tym roku mamy zaplanowanie jeszcze targi
OLSZTYN GDAŃSK GDYNIA
oraz w Niemczech w
HAMBURGU I BERLINIE