DO SPRZEDAŻY PIĘKNE, WIDOKOWE DZIAŁKI BUDOWLANE POŁOŻONE W MIEJSCOWOŚCI PEWEL ŚLEMIEŃSKA, U PODNÓŻA CUDNYCH GÓR W WOJ. ŚLĄSKIM. BARDZO BLISKO ŻYWCA!!!

To wioska położona w województwie małopolskim, w powiecie suskim, w gminie Zembrzyce, na północ od Suchej Beskidzkiej w dolinie potoku Tarnawka (dopływ Skawy), między Tarnawą Dolną i Górną, na pograniczu Beskidu Makowskiego i Małego.

Jeżeli poszukujesz nieruchomości, na której zamierzasz zrealizować swój pomysł nie tylko na biznes to możemy Ci polecić unikalną ofertę. Działki w Żywcu.                                                                                                                                                   

Oferujemy do sprzedaży piękne działki budowlane wraz z zabudową rekreacyjną, letniskową oraz mieszkalną. Działki położone w miejscowości Mucharz, w Małopolsce, w powiecie wadowickim. Bardzo blisko Wadowic !!

Pięknie położona i uzbrojona działka z widokiem na zalew w Świnnej Porębie i na cztery strony świata!

 Korbielów- miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim, na stokach Pilska, na południowy wschód od Żywca.

Witamy!!! 

Oferujemy do sprzedaży widokowe działki budowlane położone w miejscowości Jeleśnia w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. Działki wraz z zabudową rekreacyjną, letniskową oraz mieszkalną.

Wyjątkowa nieruchomość, jeżeli chcesz mieszkać w pięknym i widokowym miejscu, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku, to jest oferta dla Ciebie!

Milówka - posiadamy w sprzedaży działki budowlane położone w Milówce. Wielkość działek 8 ar, 12 ar, 16 ar.

Witamy serdecznie!!!

Oferujemy do sprzedaży piękne działki budowlane położone w miejscowości Łękawica, w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. Działki z zabudową mieszkalną, letnisową oraz rekreacyjną.