Oferujemy Państwu wyselekcjonowane deski tarasowe o podwyższonej wytrzymałosci. Przede wszystkim chodzi o solidność i odporność tego surowca.

Płyta OSB, znajdująca szeroki zakres zastosowań w budownictwie i pracach remontowych. Sprawdzi się zarówno jako stały element konstrukcji, np. poszyć dachowych, jak i tymczasowe ogrodzenie placu budowy czy deskowanie okien w modernizowanych budynkach. Posiadamy w sprzedaży.

Oferujemy Państwu drewno konstrukcyjne o wymiarach typowych tradycyjnego budownictwa szkieletowego.

Podbitka dachowa zwana też podsufitką to bardzo ważny element wykończenia połaci dachowej. To niezbędne elementy każdego budynku.

Płyty kartonowo - gipsowe (nazywane w skrócie płytami K-G) to nieoceniony materiał okładzinowy. Odpowiednio dobrane sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

Wysokiej klasy drewno. W naszej firmie można dostać gotowe deski elewacyjne ze świerka skandynawskiego bądź modrzewia wykonane w różnych profilach.Ponadto u Nas można zakupić deski budowlane, szalunkowe czy dachowe.

Zapewniamy Państwa, że budowa sauny, dzięki naszym produktom stanie się profesjonalnym miejscem wypoczynku i relaksu.

Umiejętnie dobierając rodzaj i odmianę styropianu można nim zaizolować dom od fundamentów po dach. Styropian jest materiałem samogasnącym (tylko taka odmiana jest stosowana w budownictwie).

To wysokiej jakości deski z surowca skandynawskiego i syberyjskiego. Są solidne i niezawodne.