Drewniane domy szkieletowe zyskują coraz większą liczbę zwolenników. Zalet takiego budownictwa jest wiele. Drewniane domy szkieletowe są tanie i ekologiczne. Co ważne, budowa takiego domu zajmuje znacznie mniej czasu niż budowa domu murowanego. Jeśli chcesz zaoszczędzić, szybko wprowadzić się do swojego domu i zadbać o ekologię to postaw na tani i ekologiczny drewniany dom szkieletowy. Już dziś odwiedź firmę Arex Arkadiusz Cebrat.

 

Drewniane domy szkieletowe - na takie rozwiązanie stawia coraz więcej rodzin. Są tanie i ekologiczne. Takie budynki wznosi się szybko - nawet czterokrotnie szybciej niż domy murowane. Sprawność budowy wpływa na obniżenie kosztów realizacji. Ekipa budowlana pracuje krócej. Drewniane domy szkieletowe są tanie również biorąc pod uwagę codzienne użytkowanie. Zaoszczędzić można na ogrzewaniu, drewniane domy szkieletowe są energooszczędne. Oferowane przez firmę Arex Arkadiusz Cebrat drewniane domy mają współczynnik przenikalności cieplnej bliski k=0,16-0,25 W/m²K.  Jeśli chcielibyśmy uzyskać podobne parametry budynku murowanego musielibyśmy docieplić go przynajmniej 70 - centymetrową warstwą styropianu lub zbudować warstwową ścianę o grubości około 50 cm.

Precyzja wykonania

Drewniane domy szkieletowe są tanie w budowie co nie znaczy, że ich konstrukcja wykonana jest niedokładnie. Fachowcy z firmy Arex Arkadiusz Cebrat zadbają o wszystkie szczegóły realizacji. Każdy element konstrukcyjny drewnianego domu szkieletowego jest dokładnie przemyślany i umiejętnie połączony w całość. Warto podkreślić, że firma Arex Arkadiusz Cebrat odpowiednio dobiera wszystkie narzędzia niezbędne do budowy takie jak: śruby, gwoździe i łączniki. Jeśli będziemy chcieli rozbudować drewniany dom szkieletowy to żaden problem. Łatwo i tanio uda się nam to zrobić. Co ważne, drewniane domy szkieletowe są ekologiczne. Do ich budowy używa się ekologicznych i naturalnych materiałów. - W czasach, gdy tak wiele mówi się o ekologii decyzja o tym, by zamieszkać w całorocznym domu z drewna jest wyborem zdrowego i komfortowego stylu życia - uważają przedstawiciele firmy Arex Arkadiusz Cebrat. Drewniane domy szkieletowe charakteryzują się specyficznym klimatem korzystnie wpływającym na zdrowie domowników. Są też przyjazne alergikom.

Solidna konstrukcja

Drewniane domy szkieletowe są nie tylko szybkie w budowie, tanie i ekologiczne, ale też lekkie i stabilne. Firma Arex Arkadiusz Cebrat jako jedyny producent domów drewnianych w Polsce stosuje dodatkowe wzmocnienia konstrukcji, które chronią przed silnym wiatrem czy ciężkim śniegiem. - Dodatkowe kotwienia i wzmocnienia skutecznie zabezpieczają dom z drewna przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych - podkreślają fachowcy z firmy Arex Arkadiusz Cebrat. Warto zaznaczyć, że tanie i ekologiczne drewniane domy szkieletowe są odporne na ogień. Wpływają na to odpowiednia impregnacja, niepalne materiały elewacyjne i izolacyjne oraz niepalne płyty kartonowo - gipsowe zabezpieczające wewnętrzne powierzchnie budynku.

Klasyka czy nowości?

Tanie i ekologiczne drewniane domy szkieletowe można urządzić w dowolnym stylu. Fachowcy z firmy Arex Arkadiusz Cebrat służą profesjonalnym doradztwem. - Drewniane domy szkieletowe dają niemal nieskończone możliwości architektoniczne - podkreśla właściciel firmy Arex. - Oprócz klasycznych projektów stylizowanych na tradycyjną wiejską chatkę realizujemy też nowoczesne i designerskie projekty budynków - dodaje. Szybkie w budowie, tanie i ekologiczne drewniane domy szkieletowe buduje coraz więcej osób. Jeśli planujesz budowę już dziś odwiedź firmę Arex Arkadiusz Cebrat. Nasi specjaliści udzielą Ci fachowych porad i pomogą zrealizować plany o własnym domu. Zapraszamy!