Jak to robimy?

Nasza Firma posiada bardzo duże doświadczenie w technologii konstrukcji szkieletu drewnianego. Domy w tej technologii budujemy w Polsce już od dwóch pokoleń, ok. 60 lat. W budownictwie stosujemy nowoczesne, ale i sprawdzone i pewne technologie i dzięki temu gwarantujemy wysoką jakość materiałów oraz wykonywanych prac, co potwierdzamy długoletnią gwarancją.  

Każdy z naszych klientów ma możliwość kompozycji wszystkich elementów wykończeniowych według swoich upodobań oraz potrzeb. Prawidłowe posadowienie domu na działce jest bardzo ważne. Jako Firma mająca doświadczenie we wszystkich dziedzinach związanych z budownictwem, skutecznie i odpowiednio doradzimy.

Jak uniknąć pewnych komplikacji i jak je wyeliminować? Jak się przed nimi zabezpieczyć? Jak posadowić dom? Te informacje możecie uzyskać państwo od naszej grupy specjalistów na państwa działce

Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanym pracownikom firmy, prace montażowe na budowie postępują sprawnie i szybko. Poniżej prezentujemy poszczególne etapy montażu budynku piętrowego w technologii konstrukcji szkieletowej. 

Przygotowanie terenu i fundamenty

Drewno - obróbka i konserwacja

Technologia budowy