Zobacz załączoną galerię online na:
http://arex-domy.pl/cennik#sigProId655aada15e

 

Do wyżej  podanych  cen  należy  doliczyć podatek  VAT według obowiązujących stawek oraz koszt  MONTAŻU (10% - 20%) w zależności od zakresu wykonania jak i  uzgodnień.

 

POZOSTAŁE  ELEMENTY  DODATKOWE  SĄ  KALKULOWANE  INDYWIDUALNIE  W  ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB KLIENTA

 

  SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE  W  NASZYCH BIURACH W ŻYWCU oraz w GŁOGOCZOWIE koło KRAKOWA 

 

Drogi kliencie!

 

Wszystkie wyceny są wykonywane BEZPŁATNIE w biurach naszej firmy w Żywcu lub w Głogoczowie koło Krakowa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Od 1 września wyceny wstępne wysyłane drogą mailową są płatne w wysokości 100,00 zł netto na konto firmy. Natomiast szczegółowe wyceny wysyłane drogą mailową sa płatne w zależności od metrażu budynku.

 

Aby wykonać dla Ciebie kalkulację wybranego projektu domu, uprzejmie prosimy o podanie w wiadomości do nas następujących informacji:
- miejsce budowy (gdzie znajduje się działka)
- kto jest inwestorem
- nazwa  projekt lub link do projektu skopiowany i wklejony do wiadomości 
- plan zagospodarowania przestrzennego terenu
- kontakt telefoniczny
 
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

tel.(+48) 601 853 006